Diskusia

Komentáre: 3 komentáre

Miesto pre Vaše články, názory, tipy (kritiku :-))

3 komentáre
 1. Anonym píše:

  Ďakujeme o. duchovnému za vydarený duchovný výlet – PUTOVANIE ZA MATKOU. Naozaj všetko bolo zorganizované tak, aby sme videli, pookriali a duchovne nabrali síl.
  Na Mnohajal lita – Vám i celej rodine.

 2. Anonym píše:

  Toto je deň, ktorý učinil Pán. Bohu vďaka za dnešný deň – 10.12.2012. Hoci mrazivý a chladný, a predsa plný radosti. Potešili sme sa prítomnosťou otca arcibiskupa. Úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na dnešnej slávnosti. Načerpali sme radosť, Božie požehnanie, a to rozdávajme, podľa slov otca arcibiskupa, ďalej. Staňme sa mostami, ktoré spájajú ľudské srdcia.

 3. Petra Vladimír píše:

  Tak zdá sa, že základy gréckokatolíckej komunity v Kežmarku sú položené. Je veľmi dobré, že bohatstvo byzantského obradu sa dostáva konečne z valašských hôr aj do spádových mestečiek Spiša.Aj keď sa to v Kežmarku motiváciou mnohých podarilo tiež „len“ za hradbami mesta , no v dnešných časoch už to nemusí byť určujúce. Určujúce sú dobré vzťahy.Nech Pán pomáha tomuto spoločenstvu k rozvoju skutočnej rodinnej identity ak slobode ponuky a spolupráce s ostatnými občanmi mesta a okolia. Láska je vzájomná závislosť..
  Vladimír

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vitajte , dnes je piatok september 22, 2017
Nakladatelství Kopp, knihy a publikace o sportu